Basın İlan Kurumu Diyarbakır Bölge Müdürü Osman Başeğmez, Şırnak Valiliği görevine atanan Osman Bilgin’i ziyaret etti. Müdürlük olarak aralarında Şırnak’ın da bulunduğu 7 ile hizmet verdiklerini anlatan Başeğmez, Vali Bilgin’e bölge basını hakkında bilgi verdi.

Şırnak Valiliği görevine atanan Vali Osman Bilgin, Basın İlan Kurumu Diyarbakır Bölge Müdürü Osman Başeğmez’i makamında kabul etti. Vali Bilgin’e, yeni görev yerinde başarılar dileyen Başeğmez, kurum çalışmaları hakkında bilgi verdi. Diyarbakır merkezli aralarında Şırnak’ın da bulunduğu 7 ile hizmet verdiklerini ifade eden Başeğmez, “Sorumluluk alanımızdaki Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak ve Muş illerimizde gazetelerimiz bulundukları şehirlerin en iyi şekilde tanıtılması için gayret gösteriyorlar” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şırnak Valisi Osman Bilgin de, basının önemine işaret ederek, kamusal hizmetlerin kamuoyuna duyurulmasında en önemli paydaşlardan birinin basın olduğunu söyledi. Vali Bilgin, Şırnak’ın yatırım ve istihdamla önümüzdeki günlerde gündeme geleceğini kaydetti.