Önümüzdeki mayıs veya haziran ayında kanımca ülkemiz ve halkımız için çok önemli bir seçime gideceğiz.

Neden önemlidir sorusuna açıklık getirmek gerekir. Günümüzde çocuğuna bir yumurta yediremeyen, çocuğuna bir bardak su içiremeyen yoksulluğun büyük boyuta ulaştığı, ev kiralarının binlerle ölçüldüğü bu duruma mevcut yönetimin getirdiği aşikardır. Bu duruma hiç kimsenin itiraz etmeye hakkı yoktur.

Hak ve adalet yoktur derken de yine mevcut hükümetin kendi menfaati için yasal olmayan durumlara girdiği İstanbul seçimleriyle daha dün gibi aklımızdadır. Bugüne kadar Yüksek Seçim Kurulunun bu seçimin iptal edilme nedeniyle ilgili hiçbir açıklama yapmamıştır.

Yine ülkemizi çok zor duruma bırakan FETÖ Terör örgütü ile ilgili muhalif partilerin ısrarla araştırılması yönünde teklif vermesine rağmen, iktidar tarafından kabul görülmeyerek siyasi ayağı ortaya çıkarılmamıştır.

Böylesine ekonomik ve sosyal sıkıntı içerisinde olan hiçbir vatandaşın sorununa çözüm getiremeyen, verdikleri sözleri tutamayan bir yönetim içinde olduğumuzu unutmamamız gerekir. Sandık başına giderken de verilen ve tutulmayan vaatleri gözümüzün önüne getirmemiz, insanları ekmeğe muhtaç haline getirdiklerini unutmamamız gerekir.

Sandık başına giderken oyumuzu kullanmamız ülkemiz ve geleceğimiz olan çocuklarımız için çok önemlidir. İnsanlar beş kuruşa mahkum edilmesini de yine unutmamamız gerekir.

Görüşmek dileğiyle…

Hoşça kalın…