Kaplıca bölgesinde ana yollara sıcak asfalt çalışmalarıyla beraber, ara sokaklarında kilitli parke taşı yapımına başlandı. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nun girişimleri sonucu kaplıca bölgesi geçtiğimiz hafta başlatılan sıcak asfalt çalışmasının ardından, bölgenin ara sokakları da Belediye Başkanlığı tarafından kilitli parke taşıyla döşeniyor.

Kaplıca bölgesinde bulunan ara sokaklardaki kilitli parke taşı döşeme çalışmasını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, yeni sezon için çalışmalarını hızla sürdürdüklerini aktardı.

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu yaptığı açıklamada;

“Tarihi hamamlarımızın ve aile kabinlerinin olduğu kısımlar belediyemiz tarafından eksikleri giderilerek hazır hale getirildi.

Yaptığımız girişimler sonucu Büyükşehir Belediyesi tarafından kaplıca bölgesinin ana caddelerine sıcak asfalt hızla dökülüyor, Belediye Başkanlığı olarak biz de bu bölgedeki ara sokakların kilitli parke taşı döşemesinin yapımına başladık.

İlçemize şifa bulmaya gelen misafirlerimiz ve hemşerilerimiz yolda hiçbir sorun yaşamayacaklar. Yeni sezona hem hamamlarımız hem de yollarımızla hazırız.”