Diyarbakır Kitap Fuarı özlemi sona eriyor. Kitap Fuarı bu sene 16-25 Eylül 2022 tarihleri arasında üstelik 10 gün olarak kitapseverlerle buluşmak için gün sayıyor.

ALZ Grup Uluslararası Fuar Kongre Danışmanlık A.Ş.  tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği ve Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde 16-25 Eylül 2022 tarihleri arasında ALZ Diyarbakır  Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Diyarbakır-Mezopotamya Kitap Fuarı’nın hazırlıkları başladı.

Bu sene ilk kez 10 gün sürecek olan kitap fuarı üç yıl aradan sonra yeniden okurla buluşmanın heyecanını taşıyor.  Bölgenin en önemli kültürel etkinliklerinden biri olan Mezopotamya Kitap Fuarı, sekizinci kez kapılarını açacak. On gün süresince onlarca yazar, 200’e yakın yayınevinin katılımı ile söyleşi, panel ve etkinliklerle dolu dolu bir programla okurlarının karşısına çıkacak.

Eylül ayının ilk haftasında etkinlik programı ve imza günleriyle birlikte katılımcı yayınevlerinin listesi açıklanacak.

Mezopotamya Kitap Fuarı 16-24 Eylül tarihleri arasında sabah 10:00 akşam 19:00, son gün (25 Eylül 2022) ise akşam 18:30’a kadar ziyaret edilebilecek.