Çermik 21 Futbol Akademisi futbolcuları Kayseri’deki turnuvada boy gösterdi. Turnuvayı yakından takip eden Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, teknik heyet ve sporcularımızla bir araya geldi.

Kurulduğu günden itibaren bilinçli ve topluma, ülkeye faydalı bireyler yetiştirme amacıyla hareket eden, Çermik 21 Futbol Kulübü, katıldığı turnuvalara bir yenisini daha ekledi.  Kayserispor’un davetlisi olarak Kayseri’ye giden Çermik 21 FK takımı, düzenlenen turnuvaya katıldı.

Sportif Direktör Yılmaz Tuncay; “Çermik 21 FK Akademisi ve Çermik Kayseri Futbol Okulu olarak Kayserispor’un davetlisi olarak Kayseri Kadir Has tesislerinde 3 gün süren turnuvaya katıldık. Bizlere gösterdiği ilgiden dolayı Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Altyapı Koordinatörü Mustafa hocaya teşekkür ederiz. Çermik olarak ilk kez böyle kapsamlı ve önemli turnuvada çocuklarımız boy gösterdi. Profesyonel kulübün sporcularıyla aynı sahada da olmaları ve kendi yeteneklerini göstermeleri gelişimleri açısından çok önemliydi. Turnuvaya 15 oyuncumuz ve 3 tane hocamızla katıldık. Tüm Kayserispor altyapı hocalarına, çalışanlarına ve sporcularına Çermik21 FK olarak teşekkür ederiz” dedi.

Sportif Direktör Tuncay, Teknik Sorumlular Recep Tutal ve Semih Yıldız, Kulüp Başkanı Hacı Eroğlu, olmak üzere kulüpte yer alan tüm kademedeki arkadaşlarının tek amacının bilnçli, çalşkan, ahlaklı, topluma ve millete faydalı bireyler yetiştirmek olduğunu ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Sportif Direktör Yılmaz Tuncay, her koşulda çocuklarının yanında olan velilere, Kaymakam Ramazan Polat’a, kulübün Onursal Başkanı Ramazan Yıldız’a, Asbaşkanı Hasan Demir’e ve değerli iş insanlarına teşekkür ederek sözlerini noktaladı.