Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’ndan şehir içi yolların asfaltlanacağı müjdesi geldi. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, yürütülecek çalışmayla ana caddelerin pırıl pırıl olacağını söyledi.

İlçemizde hamambaşından sonra ilçe merkezinde de asfaltlama çalışmaları başlıyor. Konuyla ilgili gazetemize açıklamada bulunan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, her zaman taleplerinin yerine getirildiğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Talebimizi giden Valimiz Münir Karaloğlu’na iletmiştik, kendisi de programa alma sözü vermişti. Valimizin görevden ayrılmasının ardından talebimizi yeni Vailimiz ve Belediye Başkanımız Ali İhsan Su’ya ilettik. Kendisi de ilçemizde asfaltlama çalışmalarının programda yer aldığını ve başlayacakları müjdesini verdi, biz de bu müjdeyi halkımızla paylaşıyoruz.

Asfaltlama çalışması Meslek Yüksekokulu önünden başlayıp, Fatih Sultan Mehmet Caddesi’ne, oradan da Devlet Hastanesine uzanacak. Yine asfaltlama çalışmaları Kale Mahallesindeki büyük mezarlığa kadar devam ederek bağlantısı tamamlanmış olacak.

Bazı kişilerin çevrede “sanki belediye mi yapmış?” gibi sözlerini duyuyoruz. Biz yapmasak da bizim vesilemiz le bu hizmetler geliyor. Bir şeyleri istemezseniz yapamazsınız. Bizden önce de bu ilçede belediye yok muydu? Niye onlar zamanından parkalar, çöplük alanının ıslah edilmesi, hamamların yeniden düzenlenmesi, karayollarına ait yolların asfaltlanması gerçekleşmedi?

Önemli olan isteyip iş takibini sürdürebilmektir. Biz ilçemize hizmet gelebilmesi için her kapıyı çalıyoruz. Vatandaşımız en iyisini hak ediyor. Onların en iyi hizmeti alabilmesi için gereken tüm kapıları da çalmaktan gocunmayız. Bu tür söylemlerde bulunan kişileri de siz değerli hemşerilerimin takdirine bırakıyorum.

Bu güzel hizmetin ilçemize kazandırılmasına vesile olan giden Valimiz Münir Karaloğlu’na, Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Ali İhsan Su’ya, Vali Yardımcımız ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi’ye ve Büyükşehir Belediyesi Yol Daire Başkanı Kendal Okutucu’ya ilçem adına şükranlarımı sunuyorum.