Diyarbakır Valisi Ali İhsan Su, ilçemizi ziyaret etti. Daha önce ilçemizde Kaymakam olarak görev yapan Vali Su, tekrar Çermik’te olmanın ve eski dostlarla bir araya gelmenin güzel olduğunu söyledi.

Göreve atandıktan sonra ilçeleri ziyaret eden Diyarbakır Valisi Ali İhsan Su, bu hafta sonu ilçemize geldi. İlk olarak Kaymakamlığa gelen Vali Ali İhsan Su’yu Kaymakam Ramazan Polat, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Jandarma Komutanı, Emniyet Amiri ve kurum amirleri karşıladı.

Kaymakamlık makamına geçen Vali Ali İhsan Su ve beraberindekilere ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Vali Su’yu Kaymakamlık çıkışı daha önce Çermik Kaymakamı olarak çalıştığı sırada mesai arkadaşları ziyaret etti. Kendilerini görmekten ve tekrar burada bulunmaktan mutlu olduğunu dile getiren Vali Su, kapılarının her zaman tüm vatandaşlara açık olduğunu belirtti.

-Belediye Başkanlığını ziyaret etti

Vali Ali İhsan Su ve beraberindekiler, daha sonra Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Burada Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve belediye meclisi üyeleri tarafından karşılanan Vali Su, Belediye Başkanı Karamehmetoğlu’ndan belediye olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.